یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره

صبح امروز ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه   با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت – معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور بازرگانی و هیات همراه ایشان و هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز به عنوان میزبان مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند .

تعداد ۲۶۰ شرکت ایرانی و ۱۳ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، چین، آلمان و ایتالیا در فضایی به مساحت بیش از ۳۰,۱۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع در و پنجره و صنایع وابسته را به معرض نمایش گذاشته اند .

این نمایشگاه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر به روی علاقه مندان و متخصصین این صنعت باز خواهد بود

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره

 

بیشتر بخوانید  اولین نمایشگاه صوت، تصویر، نور