یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

صبح امروز یازدهمین نمایشگاه سنگهای تزئینی، معدن با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و همچنین یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت – معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور بازرگانی و هیات همراه ایشان و هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز به عنوان میزبان مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند .

لازم به ذکر است:

*در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه

تعداد ۱۱۰ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا و چین در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۰,۲۰۰ مترمربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در معرض دید عموم قرار می دهند .

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برای بازدیدکنندگان دائر خواهد بود

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

نمایشگاه سنگ

بیشتر بخوانید  نمایشگاه تخصصی بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته