یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی

یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی با حضور الیاس حضرتی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، صبح امروز جمعه ۲۲ شهریور یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی با حضور الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد.

در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از اولین و بزرگترین فرش پرچم اباعبدالله الحسین علیه السلام با بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار گره در هر متر مربع رونمایی شد.

گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی در ۳۶ هزار متر مربع و با حضور ۱۳۸ شرکت داخلی و خارجی برگزار شده و تا ۲۵ شهریور از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ میزبان بازدید کنندگان است.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به منظور حل مشکلات خود نیازمند حمایت نهادهایی مانند شهرداری تهران است که اخیرا تفاهمنامه هایی بین شهرداری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران امضا شده و مجلس شورای اسلامی نیز در مواقع ضروری از اجرای این تفاهم نامه ها حمایت خواهد کرد.

در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از اولین و بزرگترین فرش پرچم اباعبدالله الحسین علیه السلام با بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار گره در هر متر مربع رونمایی شد.

یادآور می شود، این نمایشگاه  در ۳۶ هزار متر مربع و با حضور ۱۳۸ شرکت داخلی و خارجی برگزار شده و تا ۲۵ شهریور از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ میزبان بازدید کنندگان است.

بیشتر بخوانید  اطلاعیه (17)

http://www.iranfair.com

 

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی

نمایشگاه فرش ماشینی