بیست و ششمین نمایشگاه  آگروفود


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، صبح امروز ۲۸ خردادماه ۱۳۹۸ ،بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی آگروفود با حضور عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت – معدن و تجارت، بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، رفیعی پور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور و ژاک لویی ورنر سفیر کشور هلند افتتاح شد.

در این نمایشگاه گروه های کالایی شامل : ایران فود (فرآورده ها و محصولات غذایی)، ایران فودتک (ماشین آلات،تجهیزات و تکنولوژی صنایع غذایی،بسته بندی و تجهیزات جانبی) و ایران آگرو (صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط) حضور دارند و به جهت سیاست جدید مدیرعامل نمایشگاه نسبت به حمایت از شرکت­های دانش بنیان و استارت آپ­ها، سالن­هایی نیز برای ارائه توانمندی­های شرکت­های این بخش که در حوزه محصولات غذایی و کشاورزی فعال هستند،اختصاص داده شده است.

این نمایشگاه در فضای ۷۰۰۰۰متر مربع با حضور ۷۶۵ شرکت داخلی و۱۶۰ شرکت خارجی آغاز یکارکرد

بخش اگرو‌فود، استارتاپ ها برای اولین بار و‌‌ بر اساس نیاز بازار و‌ تقاضای مخاطبین نیز امسال به این نمایشگاه بین المللی افزوده شده است که انتظار می رود مورد استقبال بازدیدکنندگان و‌ مشارکت کنندگان قرار گیرد .

براساس این گزارش،در سالن­های ۵،۶،۷، ۹_۸ و ۱۱_۱۰ سری ۲۵،۲۷،۳۱A،۳۱B،۳۵،۳۸ و ۳۸ Bو ۴۰_۴۰ A و ۴۱_۴۱B و ۱_۴۴ و ۲_۴۴ و فضای باز سالن­های یاد شده برگزار می شود.

این نمایشگاه از بیست و هشتم خردادماه لغایت سب و یکم خردادماه به مدت چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ آماده بازدید متخصصان و علاقه مندان صنعت غذایی میباشد.

اگروفود2019

اگروفود۲۰۱۹

اگروفود2019

اگروفود۲۰۱۹

اگروفود2019

اگروفود۲۰۱۹

اگروفود2019

اگروفود۲۰۱۹

 

بیشتر بخوانید  نسخه جدید سایت جامعه غرفه سازان