بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح امروز ۱۱ اردیبهشت ماه به صورت گسترده در ۷۳ هزار مترمربع در ۴۰ سالن نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران برپا شد .

آیین افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۴ امروز در میدان اکسپو نمایشگاه بین المللی تهران با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و محمدرضا نعمت‌زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت برگزار شد .

بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران حضور استارتاپ‌های نفتی در این نمایشگاه را عاملی برای ایجاد اشتغال، رونق تولید داخل و توسعه کسب و کار در صنایع نفتی عنوان کرد و افزود: با وجود تحریمها باز هم استقبال خوبی از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی انجام شده تا جایی که ۱۰۵ شرکت خارجی از ۲۱ کشور جهان در این نمایشگاه حضور یافته اند .

وی به افزایش مشارکت شرکتهای داخلی در این دوره از نمایشگاه نفت اشاره کرد و افزود: ۱۰۴۷ شرکت داخلی در این نمایشگاه شرکت کرده اند که نسبت به سال قبل رشد خوبی داشته است .

حسین‌زاده گفت: قطعاً مسایل تحریم سبب می شود که در صنایع نفت و پتروشیمی به خودکفایی برسیم و اکنون شاهد نوآوریهای خوبی در این نمایشگاه هستیم که مشابه تجهیزات شرکتهای خارجی توسط شرکتهای داخلی ساخته شده است .

بیشتر بخوانید  صدور مجوز غرفه سازی در نمایشگاه الکامپ

برگزاری نشستهای B2B و همایشهای مشترک بین شرکتهای خارجی و ایرانی یکی از نقاط قوت برپایی نمایشگاههای تخصصی است که میتواند به ارائه و تبادل نظر شرکتهای حاضر در نمایشگاه و در نهایت توسعه صادرات شود .

این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعداز ظهر میزبان متخصصان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است .

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت