افتتاح دومین نمایشگاه میتکس MITEX2017

صبح امروز نمایشگاه بین المللی میتکس با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دومین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور قبادی عضو هیات مدیره و معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و  همچنین دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات،لوازم و مجموعه های خودرو با حضور معظمی معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو ) با همراهی دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

– در دومین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته

تعداد ۵۴ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی از ۱۳ کشور آلمان، اسپانیا، استرالیا، اکراین، ایتالیا، امارات متحده عربی، برزیل، بلژیک، دانمارک، چین، لیتوانی، هلند و مغولستان در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۶۰۰،۵ مترمربع حضورداشته که انواع محصولات پروتئینی حلال ( شامل انواع گوشت های سفید و قرمز، سوسیس، کالباس) و  ماشین آلات و صنایع وابسته به آنرا در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

نمایشگاه بین‌المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته امسال برای دومین بار در سایت تهران کلید خورده و همچون سال قبل با نظارت آلمانی‌ها میزبان مخاطبان است.

به گزارش پایگاه خبری گسترش، مدیر برگزاری میتکس ۲۰۱۷ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نمایشگاه امسال بیش از ۶ هزار متر فضای مفید برگزاری دارد که نسبت به دوره گذشته با رشد حداقل ۳۰ درصدی همراه بوده است. این رویداد ۴ روزه در سالن‌های ۱۰ و ۱۱ برگزار شده و محصولاتی چون پروتئین حلال(گوشت‌های سفید و قرمز، سوسیس، کالباس) و ماشین‌آلات و صنایع وابسته به آن در آن به نمایش گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید  دکتر اسفهبدی رئیس منطقه خاور میانه و افریقا شد

هرمز مهبد با اشاره به حضور پررنگ کشورهای خارجی گفت: تقریبا تعداد شرکت‌های داخلی و خارجی در رویداد امسال برابر است. از مجموع ۱۰۰ غرفه دار، ۵۵ شرکت از ایران و بقیه آنها از کشورهای خارجی مهمان این رویداد هستند.

وی همچنین تصریح کرد: ۱۳کشور از جمله آلمان، اسپانیا، استرالیا، اکراین، ایتالیا، امارات متحده عربی، برزیل، بلژیک، دانمارک، چین، لیتوانی، هلند و مغولستان در این دوره محصولات و صنایع مختلف خود را در معرض دید بازدید‌کنندگان قرار داده و از نزدیک با ظرفیت‌های کشورمان آشنا می‌شوند.

مدیر برگزاری میتکس ۲۰۱۷ در ادامه افزود: این نمایشگاه به دو بخش اصلی صنعت و محصول تقسیم می‌شود. بخش صنعت، کلیه ماشین‌آلات، فناوری و اتوماسیون مرتبط با تولید، فرآوری، بسته‌بندی، توزیع، انبارداری و فروش محصولات پروتئینی را شامل می‌گردد. هدف اصلی این بخش نمایشگاه، تامین نیاز صنایع ذکر شده داخل کشور توسط تولیدکنندگان خارجی و ایرانی است.

سال گذشته بیش از ۱۲ هزار بازدید‌کننده تخصصی از این نمایشگاه بازدید کردند و پیش‌بینی می‌شود این آمار امسال با رشد حدود ۳۰ درصدی همراه باشد.