برای آگاهی از نحوه و شرایط عضویت در جامعه غرفه سازان ایران ، لطفاً مطالب مندرج در این صفحه را مطالعه نموده و مراحل زیر را انجام دهید. بدیهی است آگاهی و قبول شرایط مندرج در این صفحه شما را ملزم به رعایت آن مینماید .

راهنمای عضویت

۱- برای عضویت در لیست اعضا شما بایستی ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. برای انجام این کار؛ اینجا کلیک کنید و به فرم ثبت نام در سایت وارد شده ، با انتخاب یک نام کاربری و یک رمز عبور در سایت ثبت نام کنید.

۲- پس از ثبت نام در سایت و فعال سازی نام کاربری خود ، اینجا کلیک کنید. ایتدا در  سایت وارد شوید و سپس برای پر کردن فرم عضویت اقدام نمائید. (توجه داشته باشید که در صورتیکه از قبل در سایت وارد شده باشید ، فرم ثبت نام برای شما باز خواهد شد.)

۳- فرم عضویت را با اطلاعات کامل و صحیح پر نمائید و درنهایت بر روی دکمه پایان کلیک کنید . اطلاعات عضویت شما پس از بررسی و تائید مدیر سایت بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت.

شرایط عضویت

۱- کلیه افراد حقوقی که در زمینه غرفه سازی  نمایشگاههای ایران فعالیت دارند “طراحی ، تولید و اجرای غرفه سازی اعم از سیستم های پیش ساخته یا غرفه های ساخت و ساز” میتوانند در لیست جامعه غرفه سازان ایران عضو شوند. (قابل توجه افراد حقیقی : در صورتیکه جامعه غرفه سازان بتواند در مجمع امور صنفی مجوز اتحادیه را کسب نماید ، میبایست شرایط گرفتن جواز کسب را طبق قوانین مجمع امور صنفی فراهم نمایند.)

۲- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران .

۳- دارا بودن حداقل سن ۲۴ سال .

۴- ارائه مدارک دال بر انجام حداقل ۵ پروژه غرفه سازی  یا ۵ سال سابقه کار مفید در زمینه غرفه سازی .

۵- تکمیل فرم تقاضای عضویت و فرم های پرسشنامه .

  • ثبت نام در سایت اختصاصی جامعه غرفه سازان برای درج نام شخص حقوقی ، نام مدیر عامل ، تلفن های ثابت و سیار ، وب سایت ، ایمیل ، آدرس محل فعالیت . و همچنین اختصاص یک صفحه برای معرفی اولیه ( رزومه ) و قراردادن دو قطعه عکس (۱۵۰*۱۵۰ pixel)

۶- تایید سه نفر از اعضای انجمن

  • تبصره  ۱ – ردیف لیست مندرج در سایت بترتیب الویت ثبت نام خواهد بود.
  • تبصره ۲ – آغاز بکار رسمی سایت در تاریخ ۹ / ۱۱ /۹۱ میباشد و ثبت نام  عضویت نیز از تاریخ مذکور شروع میشود ( با توجه به تغییرات و آزمایشی بودن صفحات سایت  خواهشمند است قبل تاریخ مذکور ثبت نام نفرمایید )

در حال حاضر حق عضویت از اعضا دریافت نمیشود تا زمانیکه مراحل قانونی جامعه انجام شود و پس از گذراندن مراحل قانونی حق عضویت دریافت میشود.

با تشکر