نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد

امروز پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات پنجشنبه ۱۸ مهرماه با حضور تعدادی از مقامات کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ایران آغاز به کار می کند.

سعید دولتشاهی مجری این نمایشگاه در خصوص ابعاد مختلف پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات، گفت: نمایشگاه HSE متشکل از ۳ بخش Health, Safety, environment  است.

وی با بیان این که شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند، جدیدترین تولیدات و تکنولوژی‌های روز را نمایش می‌دهند.

پیشنهاد میشود : مدیران HSE، ایمنی، آتش نشانی، مدیران بحران، امداد و نجات، مسئولین امدادی و ایمنی می‌توانند از این تکنولوژی‌ها بازدید داشته باشند.

دولتشاهی از مشارکت ۷۰ شرکت از بزرگترین کمپانی‌های داخلی و نمایندگی بزرگترین کمپانی‌های بین المللی در فضایی بالغ بر ۷ هزار مترمربع در ۳ سالن در این نمایشگاه خبر داد .

و همچنین اظهارداشت: نمایشگاه امسال ۶۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته و پیش بینی داریم که بازدیدکنندگان تخصصی در این نمایشگاه چند برابر سال‌های گذشته باشد.

رییس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه HSE & FIRE یادآور شد: با همکاری  اتحادیه ایمنی و آتش نشانی تهران از سازمان‌هایی همچون سازمان آتش نشانی، سازمان امدادو نجات، جمعیت هلال احمر، سازمان مدیریت بحران، سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها و انواع سازمان‌هایی که درگیر مباحث امدادی و ایمنی کشور هستند برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آورده است.

نمایشگاه HSE در سالن‌های ۲۷،۷و ۲۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار می‌شود که از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ روزهای ۱۸ تا ۲۱ مهرماه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

نمایشگاه HSE

 

بیشتر بخوانید  افتتاح نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواداولیه، منسوجات