نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، اولین نمایشگاه رسمی در سال ۱۳۹۷  با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ، همتی رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس،  مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است:

– در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ،تعداد ۱۱۶ شرکت داخلی و ۳ شرکت خارجی از ۳ کشور انگلیس، سوئیس و قبرس در فضای نمایشگاهی به وسعت ۲۹,۷۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع دستگاههای پول شمار، لوازم الکترنیکی، انواع کارت بانکی و هوشمند ، مموری فلش، نرم افزارهای تخصصی، خدمات بانکی، خدمات بیمه، خدمات بورس و تجهیزات وابسته فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی